top of page

Nový katalog Retextil®

Jsme nadšeni, že vám můžeme představit zcela nový katalog Retextil®.


Tento komplexní katalog představuje širokou škálu profilů, městského mobiliáře a ohromujících realizací, které zdůrazňují neomezený potenciál materiálu.


Na stránkách našeho katalogu najdete široký výběr profilů pečlivě navržených tak, aby vyhovovaly různým potřebám. Ať už hledáte lehká architektonická řešení, robustní bezúdržbové profily nebo inovativní designy pro exteriérové vybavení zahrady nebo veřejný prostor, Retextil® vám pomůže.

Naše profily nabízejí dokonalé spojení síly, flexibility a vizuální přitažlivosti, což vám umožní pozvednout vaše projekty do nových výšin.

Kromě toho náš katalog představuje řadu řešení městského nábytku, která nově definují pohodlí, odolnost a styl. Od laviček, stolů a odpadkových košů až po kontejnerová stání může náš inovativní textilní kompozit způsobit revoluci v městské krajině. Využili jsme sílu Retextilu k vytvoření venkovního nábytku, který se hladce integruje s moderní estetikou a zároveň bere v úvahu potřebu udržitelných a ekologických řešení.

Abychom skutečně zachytili podstatu našich schopností, náš katalog předvádí úžasné fotografie realizací. Tyto vizuální prvky poskytnou náhled do široké škály možností, které Retextil® nabízí napříč veřejným prostorem či zahradou, a inspirují vás.


Zveme vás, abyste se vydali na cestu naším katalogem Retextil® a prozkoumali neomezený potenciál textilního kompozitu.


34 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

PF 2024

Comments


bottom of page