top of page

Modulární systém zahradní kuchyně


Zahradní kuchyně byly vždy oblíbenou volbou pro outdoorové nadšence. Možnost vařit a stolovat uprostřed krásy přírody přináší pocit klidu a spojení s naším okolím. Tradiční zahradní kuchyně však často přináší problémy s údržbou a životností. Zde vstupuje do hry inovativní modulární systém vyrobený z textilního kompozitu Retextil®, který nabízí bezúdržbové, vysoce odolné a nenasákavé řešení.


Modulární systém Retextil® přináší do světa zahradních kuchyní revoluční koncept. Pryč jsou dny strávené nekonečnými hodinami údržby a oprav. Díky jedinečnému složení Retextil® vyžadují tyto zahradní kuchyně minimální údržbu. Jeho textilní kompozit je navržen tak, aby byl odolný vůči běžným venkovním prvkům, jako je UV záření, extrémní povětrnostní podmínky a hmyz, což zajišťuje jeho dlouhou životnost a snižuje potřebu častých oprav.

Odolnost je klíčovým aspektem každého outdoorového produktu a systém Retextil® v této oblasti vyniká. Tento modulární systém je vyroben z vysoce kvalitních materiálů a obstojí ve zkoušce času, aniž by byla ohrožena jeho funkčnost nebo estetika. Ať už je to silný déšť, spalující slunce nebo mrazivé zimy, systém Retextil zůstává nedotčen a připraven k použití, kdykoli si budete přát.


Kromě funkčních výhod nabízí modulární systém Retextil® také mnohostranné možnosti přizpůsobení. S různými dostupnými moduly můžete snadno kombinovat a vytvářet vaši vysněnou zahradní kuchyni. Od pracovních desek po skříňky se každý komponent hladce integruje a vytváří soudržný a vizuálně přitažlivý prostor. Ať už dáváte přednost minimalistickému designu nebo odvážnému prohlášení, systém Retextil® vám umožní přizpůsobit si venkovní prostor pro vaření podle vašeho vkusu a stylu.

Investice do modulární zahradní kuchyně Retextil znamená investici do pohodlí i estetiky. Jeho nenáročnost na údržbu, výjimečná odolnost a nenasákavé vlastnosti vám umožní soustředit se na užívání si venku a vytvářet nezapomenutelné chvíle se svými blízkými.

Dejte sbohem starostem s údržbou a přivítejte novou éru zahradních kuchyní s modulárním systémem Retextil®.


Projekt vznikl ve spolupráci s Technickou univerzitou Liberec - Katedrou hodnocení textilií a byl podpořen z rozpočtu Libereckého kraje.


Již v příštím roce se můžete těšit na zařazení kuchyně do portfolia naší společnosti!

13 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

PF 2024

Comments


bottom of page